Предстоящи срещи

д-ямачзаладатачасдомакингост
Б130Белово00.01.201915:00Марица (Белово)Сердика Волей
А24СОУ Симеон Велики00.01.201918:00LOS INVALIDOSСветците
Б152ХТМУ00.01.201917:00ИнстрейдСърфистите
Б146Академик (София)06.01.201917:00Владимир Николов - мъжеСКГ-Волейбол
Б263Славия06.01.201914:00ЕнтусиаститеТоп Волей
Б267ХТМУ06.01.201914:00VolleymaniaBig Volley Balls
Ж33Етрополе12.01.201915:30ЕтрополеКолибри
Ж32Ground (Сф)13.01.201913:30МиньонитеКомета
Б275Арена Исаев13.01.201918:30Revo VolleyЕнтусиастите
Б160Панайот Пондалов13.01.201920:30The IncrediballsСнажните
Б158СУ Биологически факултет13.01.201911:30Розовите ПантериКСВ
Ж35Арена Исаев19.01.201918:30MysticsТехнически университет
Б281Раковски (Сф)19.01.201919:30Under ConstructionПироните
Ж31148-мо СОУ20.01.201917:30MuffinsVC Maritza Plovdiv U18
Б161Fireball (Сф)20.01.201900:00ЗвездовищатаСърфистите
Б276Академик (София)20.01.201917:00Владимир Николов - ExtremeАматьорите
Б279Арена Исаев20.01.201918:30Сълза и смяхVolleymania
Б159Арена Исаев20.01.201918:30СОКОЛTsunami
Б155Васил Симов20.01.201918:00Сердика ВолейСКГ-Волейбол
Б156Васил Симов20.01.201918:00Холестеролни лъвовеВладимир Николов - мъже
N Отбор
1 LOS INVALIDOS
2 Светците
3 Легендите
4 Металиченца
5 EvilBall
6 Гладиаторите
7 Тигрите
8 Plovdiv Volley
9 Бенковски
А дивизия
A група
N Отбор
1 СКГ-Волейбол
2 Владимир Николов (м)
3 Сердика Волей
4 БарБароните
5 Холестеролни лъвове
6 Марица (Белово)
B група
N Отбор
1 Розовите Пантери
2 Tsunami
3 КСВ
4 The Incrediballs
5 Сокол
6 Снажните
C група
N Отбор
1 Сърфистите
2 Инстрейд
3 Звездовищата
4 Убунту
5 Strike
6 Отборище
Б1 дивизия
A група
N отбор
1 Волей Строй
2 СПАРТАК-ВРАЦА
3 A.L.F
4 Revo Volley
5 Топ Волей
6 Ентусиастите
B група
N отбор
1 Аматьорите
2 Bam Bam
3 Владимир Николов - Extreme
4 ВК СВОГЕ
5 ADDRESS 4000
6 Каска с Лампа
C група
N отбор
1 Volleymania
2 Big Volley Balls
3 Сълза и смях
4 Under Construction
5 БНБ
6 Пироните
D група
N отбор
1 Брацигово
2 Осогово Волей
3 ALDER-АХИЛ
4 Оси Билд
5 BULLDOGS
6 Миньор Перник
Б2 дивизия
А група
N Отбор
1 VC Maritza Plovdiv U18
2 Комета
3 Muffins
4 Етрополе
5 Миньоните
B група
N Отбор
1 VN Volley
2 Технически университет
3 All Stars
4 Колибри
5 Mystics
Жени